Paberigiljotiin RC 261

Paberinuga

Paberinuga on klassikaline tööriist, paberi lõikamiseks. Parima tulemuse saavutamiseks, kasutatakse nuga ainult 1 paberilehe korraga lõikamiseks.

  • Kvaliteetne murtavate teradega nuga on paksu karastatud teradega ja elastomeerist käepidemega. Noa eriline ots võimaldab muuhulgas keerata standardseid kruvisid, avada värvipurgi kaant, soonida paberit jms.
  • Peenikese skalpellotsaga nuga on asendamatu abimees täpsete lõigete tegemiseks. Murtavate teradega, lapik nuga on vastupidav ja tänu lisateradele komplektis, ka soodne valik.

https://papiir.ee/tootekategooria/buroo-pohitoovahendid/noad-ja-varuterad/


Paberitrimmer

Trimmerid on head abilised kui vaja lõigata õhukest paberit üks või paar lehte korraga.

Trimmer lõikab ümara lõiketera abil. Trimmeri tugevust näitab kui mitu lehte tavalist paberit ta korraga läbi lõikab. Trimmerid on mõeldud kodu, hobi ja bürootööks. Trimmerid on reeglina A4 ja A3 paberile.

  • väiksema lõikekettaga ECO trimmerid on suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega. Lõikab kuni 0,7mm paksust materjali.  Trimmeri pead on võimalik vahetada.
  • suurema lõikekettaga trimmerid on väga vastupidavad, kvaliteetsed ning lõikavad kuni 1,5mm paksust materjali. Vahetatavad on nii lõikeketas eraldi, kui kogu lõikepea. Lõikepea on ergonoomilise kujuga, ning muudab lõikamise mugavaks.
  • multitrimmer on mõeldud dekoratiivsete lõigete tegemiseks. Trimmeriga on kaasas mitu erinevat lõikeketast (soonimiseks, lõikamiseks, perforeerimiseks, lainelõikuseks jne). Osadel trimmeritel on lisas ka nurgaümardaja.

https://papiir.ee/tootekategooria/loikevahendid/paberitrimmerid/


Giljotiinid

Giljotiin on üsna täpne tööriist. Ja reeglina ka üpris võimas. Giljotiin lõikab täispika lõiketera abil. Giljotiiniga saab lõigata nii paberit kuid ka paksemat pappi. Sobib ideaalselt paberipakkide lõikamiseks. Giljotiiniga ei saa teha erineva kujuga lõikeid, samuti ei saa teha muljumist. Meie valikus on RC Giljotiinid. Suurest valikust leiab endale õige tööriista ka kõige nõudlikum klient.

Paberigiljotiin RC 261https://papiir.ee/tootekategooria/loikevahendid/giljotiinid/


Trimmer ECO Trimmer KW Multitrimmer Giljotiin
Formaat A4-A3  +  +  +  +
Formaat suurem kui A3  +  +
Erikujuline lõige  +
Lõike max paksus kuni 0,7mm kuni 1,5mm kuni 1mm kuni 3mm
Paberi piiraja  +  +
Mõõdustik  +  +  +  +

Similar Posts