Mida teha akrüülmarkeritega? Suur ideede kogumik!

Mida saab kaunistada akrüülmarkeritega? Peaaegu kõike!

Klaasid, purgid, pudelid, tassid, taldrikud, lillepotid, aknad, seinad, puit, keraamika, plastik, kumm, nahk, metall, kivid, paber, karbid, telefonikorpused, raamatukaaned, pildiraamid, lõuendid, tekstiil, pluusid, püksid, teksatagid, tennised, tossud, kotid, tumedad, heledad, siledad, krobelised… materjale ja asju võib nimetama jäädagi.

Ja miks just akrüülmarkeritega?

Markeri värv on läbipaistmatu, ühtlane, intensiivse tooniga ning on peale kuivamist vastupidav. Need on keskkonna- ja tervisesõbralikud tooted – markeris on veepõhine mittetoksiline akrüülvärv.

Lisaks on markerit lihtsam kasutada kui maalida akrüülvärve pintsliga, markeriga saab näiteks paremini ja täpsemini kirjutada sõnu ja joonistada piirjooni, samuti on nendega eriti lõbus teha täpilist pinda.

Akrüülmarkerid leiad SIIT!

Siin on sulle mõned näited, kuidas on akrüülmarkereid kasutatud:

  1. Lase oma loovus valla paberil või lõuendil!

2. Ühenda loodus ja kunst, korja õuest mõned kivid! Eriti vahva on leida imelike loperguste kujudega kivisid ja siis joonistada nendele loomasid või nägusid. Kaunistatud kivisid saab kasutada ka lauamängunuppudeks, meeldetuletusteks, organiseerimiseks, õppevahenditeks, mänguasjadeks jms.

3. Muuda oma kodu isikupäraseks, akrüülmarker püsib peaaegu kõikidel materjalidel!

4. Nüüd saad olla iseenda moedisainer!

Veel nippe riiete tuunimisel:

  • Akrüülmarkeritega täiendamiseks ei pea endale ette võtma (või lastele andma) kõige uuemaid ja kallimaid riideid ja jalanõusid, mine hoopis lähimasse kasutatud riiete poodi, kindlasti leiad sealt midagi imelist! 
  • Leiad kaltsukast üliägeda pluusi, aga selle peal on plekk või logo, mis ei meeldi? Joonista selle peale lihtsalt akrüülmarkeritega midagi ilusat!
  • Su lemmiklaulja kotid ja fännipluusid maksavad liiga palju või on välja müüdud? Joonista või kirjuta ise midagi sarnast, lemmikalbumi nimi või laulusõnad! Nii saad kanda kotte ja pluuse, mis meenutavad sulle su lemmikuid ning kellelgi teisel pole kunagi täpselt samasugust merchi!

Ja kui veel jäi joonistamisest väheseks…

Postituses kasutatud fotod on pärit siit: https://pin.it/MBHdEDo, https://pin.it/3MEKopv, https://pin.it/2PnA67U, https://pin.it/3hIaB9W, https://pin.it/5WOKS8P, https://pin.it/4kV8odB, https://pin.it/15NXRMB, https://pin.it/51kSLEw, https://pin.it/5w5Tz4Z, https://pin.it/4uc5twG, https://pin.it/8GePSuh, https://pin.it/4D5Ji7i, https://pin.it/5rVTNSM, https://pin.it/5GMgtXO, https://pin.it/11KaJUX, https://www.creativebloq.com/news/mr-doodle-house, https://pin.it/2sZbiBq

PS! Saada pildid enda meisterdustest meile läbi sotsiaalmeedia või meilile info@papiir.ee.

Similar Posts