visandiplokk-joonistusplokk

Sobilik paber valitakse vastavalt töövahendile, millega maalima või joonistama hakatakse. Maalimiseks kasutatav paber on tavalisest koopiapaberist märksa paksem, nii ei hakka see niiskusega kokku puutudes lainetama. Akvarellidega maalimiseks kasutatakse spetsiaalset krobelist paberit, mis on suurema imavusega kui tavaline joonistuspaber. Lisaks valgetele paberitele leiab meie valikust ka mustade ja naturaalselt pruunide lehtedega paberiplokke.

MIX MEDIA plokk

joonistusplokk.mixmedia

Kvaliteetne universaalne joonistusplokk, mis on mõeldud paljude tehnikate jaoks.
Sobib suurepäraselt viltpliiatsite, tindi, pastellide, pliiatsite, puusöe ja sangviiniga ning
akvarellvärvide, temperade, guašš- ja akrüülvärvidega värvimiseks. 

Happevaba, puiduvaba paber, mis on vastupidav määrdumisele ja kustutuskummiga hõõrumisele – see on vananemisele (ISO 9706). Veepõhiste värvide mõjul ei laineta see ülemäära.
Plokk sisaldab 25 lehte kaaluga 200g/m². 

A4 formaadis ja A3 formaadis

Akvarelliplokk

akvarelliplokk.a3.webp (500×500)

Kvaliteetne plokk akvarellvärvide, tempera-, guašš- ja akrüülvärvidega värvimiseks,
sobib suurepäraselt ka pliiatsite, pastellide, tindi jaoks.
Loomuliku valge varjundiga paber sarnaneb käsitsi valmistatud paberiga. Paber 100% tselluloosist, happevaba, vastupidav vananemisele (ISO 9706), vastupidav kustutamisele.

Sellel on ühel lehel kaks struktuuri: käsitsi valmistatud paberi struktuur (külmpress),
mis tagab värvi täpse jaotuse ja teine siledam – soovitatav detailide visandamiseks ja joonistamiseks. Kõrgklassi paber vastab nii amatööri kui ka kogenud kunstniku ootustele.
Plokk sisaldab 10 lehte kaaluga 250 g/m². 

15x15cm formaadis, A4 formaadis ja A3 formaadis

Pastellplokk

Joonistusplokid harrastajatele ja koolilastele

Joonistusplokk pastellvärvidega, kriitidega, värviliste pliiatsitega, akrüülvärvidega ja geelpliiatsitega joonistamiseks. Sobib ka kaarditoorikute, kaunistuste jms meisterdamiseks.

Plokis on kolm tumedat tuhmi tooni paberit: sinine, hall ja punane – igat värvi 8lk. Paber on happevaba, vastupidav ja kareda pinnatekstuuriga, millelt pastellid, süsi, kriidid ja akrüülvärv, samuti ka kõik heledad toonid, kaunilt välja paistavad. Plokis kokku 24 lehte.

A4 formaadis

Akrüülplokk

akruulplokk.a3.webp (500×500)

Joonistusplokk akrüülvärvidega värvimiseks.

Sobilik nii professionaalidele kui ka harrastusjoonistajatele. Paber on happevaba ja loomuliku valge tooniga. Spetsiaalselt krunditud paber tagab optimaalse paberi tugevuse ja imemisvõime. Vananemiskindel paber, sertifikaadiga: ISO 9706. Paberimass 360 g/m².
Plokis on 10 lehte.

15x15cm formaadis, A4 formaadis ja A3 formaadis

ECO joonistusplokk

Joonistusplokid harrastajatele ja koolilastele

Joonistusplokk pastellide, pliiatsi, värvipliiatsite, puusöe, seepia, sangviiniga joonistamiseks.

Sisaldab ökoloogilist taaskasutatud paberit massiga 150 g/m². Paberi kergelt kare struktuur sobib pastellide ja söega värvimiseks. Ookri värv muudab tööd loomulikult huvitavateks, soojaks. Ideaalne üliõpilastele, harrastajatele ja edasijõudnutele.
Plokk sisaldab 25 lehte.

A4 formaadis ja A3 formaadis

Visandiplokid

must visandipokk

Mustad lehed 220 g/m² – visandiplokk pastellide, värvipliiatsite, kriidiga joonistamiseks, sealhulgas sobivad metall-, geel- ja neoonpliiatsid.

Paber on musta tooni ja kergelt teralise pinnaga. Joonistused näevad mustal kvaliteetsel paberil välja suurepärased.Ideaalne kunstnikele ja harrastajatele. A4 plokk sisaldab 20 lehte ning on kinnitatud spiraalköitega.

A4 formaadis

Joonistusplokid harrastajatele ja koolilastele

Mustad lehed 80 g/m² – visandiplokk sobib joonistamiseks värvi-, metall-, geel- ja neoonpliiatsitega ning erinevateks töötlusteks nagu lõikamis-, voltimis- ja kleepimistöödeks.

Sobib harrastajatele ja lastele. Paber on musta tooni, A4 plokk sisaldab 40 lehte ning on kinnitatud spiraalköitega.

A4 formaadis

Joonistusplokid harrastajatele ja koolilastele

Valged, mustad ja pruunid lehed 80-90 g/m² – visandiplokk sobib joonistamiseks söe, kriidi, joonistusmarkerite, värvi-, pastell- ja tindipliiatsitega ning erinevateks töötlusteks nagu lõikamis-, voltimis- ja kleepimistöödeks.

Ideaalne nii harrastajatele kui ka professionaalsetele kunstnikele. Kvaliteetne matt viimistlusega paber, A4 formaat, 20+20+30 lehte (valge 20lk/90g, must 20lk/80g, pruun 30lk/80g), tagakaas tugevast kartongist ning plokk on kinnitatud spiraalköitega.

A4 formaadis

Joonistusplokid harrastajatele ja koolilastele

Mustad ja pruunid lehed 80 g/m² – visandiplokk sobib joonistamiseks söe, kriidi, joonistusmarkerite, värvi-, pastell- ja tindipliiatsitega ning erinevateks töötlusteks nagu lõikamis-, voltimis- ja kleepimistöödeks.

Ideaalne nii harrastajatele kui ka professionaalsetele kunstnikele. Kvaliteetne matt viimistlusega paber, A4 formaat, 25+25 lehte, tagakaas tugevast kartongist ning plokk on kinnitatud spiraalköitega.

A4 formaadis

Joonistusplokid harrastajatele ja koolilastele

Valged lehed 90 g/m² – visandiplokk sobib joonistamiseks pliiatsite ja markeritega. Sobib hästi ka märkmikuks. Kvaliteetne matt viimistlusega paber, plokis 80 lehte, tagakaas tugevast kartongist ning plokk on kinnitatud spiraalköitega.

A5 ja A6 formaadis

Joonistuspaber

blok-rysunkowy-happy-friends-bialy.a3.webp (500×500)

Joonistuspaberile saab joonistada pliiatsitega, kriitidega, värvipliiatsitega ja markeritega. Paber on valge ja sile. Paberimass 100 g/m². Sobib ideaalselt koolis, lasteaias ja kodus kasutamiseks. Vastupidav mitmetele kustutamistele.
Plokis on 20 lehte.

A4 formaadis ja A3 formaadis

A2 joonistusplokk

a2-250g-joonistuspaber-happy-color.webp (500×500)

Kvaliteetne, paks ja jäik lumivalge paber – 420 x 594 mm. Tänu oma mõõtmetele sobib hästi suurte kunstitööde loomiseks, mudeldamiseks või esitlusteks. Ideaalne tehniliste joonestuste tegemiseks tänu oma siledale pinnale. Soovitatav joonistamiseks, maalimiseks tempera värvidega ja plakativärvidega. Paberimass 250 g/m².
Plokis on 15 lehte.

A2 formaadis

Similar Posts